Samsung Galaxy A50 ve Galaxy A90 One UI 2.5 güncellemesi alacak

Galaxy A90 One UI 2.5 güncellemesi

Samsung Galaxy A50 ve Galaxy A90 One UI 2.5 güncellemesi alacak

ABONE OL 

Samsung akıllı telefonlarına yazılım güncellemeleri göndererek yükseltmeye devam ediyor. Kullanıcı arayüzü güncellemelerini büyük bir hassasiyetle geliştiren ve kullanıcılarına sunan Samsung, Galaxy A50 ve Galaxy A90 One UI 2.5 güncellemesini kullanıcılarına göndermeye başladı.

Galaxy A50 ve Galaxy A90 One UI 2.5 Güncellemesi Almaya Başlayacak

Galaxy A50 modeline A505FDDU5BTL1 sürümü gönderilirken 5G destekli Galaxy A90 modeline A908NKSU3CTL3A sürümü gönderildi. Her iki telefonda uzun bir süredir yazılım güncellemesi bekliyordu. Kullanıcılar One UI 3.0 beklerken Samsung bir sürpriz yaparak One UI 2.5 güncellemesini kullanıcılarına gönderdi.

Samsung Yöneticisi Açıkladı! İşte Galaxy S21 Serisi Tanıtım Tarihi

Samsung Mobil Bölüm Başkanı TM Roh yayınladığı bir açıklama ile Galaxy S21 serisi tanıtım tarihini açıkladı. 2020 yılı için Samsung‘u tercih eden kullanıcılara teşekkür eden TM Roh, Galaxy Note serisinin sevilen bir detayı olan S Pen desteğinin 2021 yılının Ocak ayında duyurulacak olan Galaxy S21 serisinin de duyurulacağı kesinleşmiş oldu. S Pen desteğinin serinin en donanımlı üyesi olan Galaxy S21 Ultra‘da yer alması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.