FTT fena çakıldı! Neler oluyor?

FTT fena çakıldı

FTT fena çakıldı! Neler oluyor?

ABONE OL 

Binance CEO’su tarafından FTX borsasının kripto parası olan FTT’nin satılacağı açıklanmış ve yeni bir süreç başlamıştı. Türkiye’deki yatırımcılar bugün sabaha yeni bir düşüş dalgasıyla uyandı. FTT de 22 dolar seviyelerinden 15 dolar seviyelerine kadar geriledi. Peki piyasada neler oluyor?

FTT Düşüşü Yatırımcıları Düşündürmeye Başladı

Kripto para piyasasındaki kaoslara bir yenisi daha eklendi. Binance CEO’su tarafından yapılan açıklama ile 2.1 milyar dolar değerindeki FTT’lerin fiyata zarar vermeden satılacağı duyurulmuştu. FTX CEO’su da 22 dolardan tüm FTT’leri alabileceklerini açıklamıştı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı ftt-fena-cakildi-2-1024x583.png
FTT fena çakıldı! Neler oluyor?

Bugün sabah ise FTT’nin 22 dolardan 15 dolar seviyelerine kadar gerilediğine hep birlikte şahit olduk. Bu düşüşle birlikte kripto para yatırımcıları da Binance CEO’su ve FTX CEO’suna tepki göstermeye başladı.

Bu düşüşün ardından yeniden toparlamaya başlayan FTT, 18 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Haber yazıldığı an 18.16 dolar fiyatıyla alıcı buluyor.

Sürecin nasıl ilerleyeceği ve her iki borsa CEO’sunun da sorunları çözüp çözemeyeceği merak edilmeye başlandı. Yatırımcılar her iki CEO tarafından yapılacak açıklamaları merakla bekliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir