Formula 1 bilet fiyatları açıklandı

 Formula 1 bilet fiyatları açıklandı

Yıllar sonra ülkemizde ilk defa düzenlenecek olan Formula 1 yarışının bilet fiyatları açıklandı. Merakla beklenen yarışı on binlerce seyirci izleyecek.

Formula 1 Bilet Fiyatları

Formula 1 Turkish Grand Prix 2020 ismiyle düzenlenecek yarış için bilet fiyatları nihayet açıklandı. 13-14-15 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olan yarış için biletler üçer günlük kombine haline satılacak. Eskiden düzenlenen yarışlarda her gün için ayrı bilet alınabiliyordu ancak bu defa kombine satış tercih edildi.

Formula 1 bilet fiyatları

İstanbul Park yöneticisi Vural Ak Formula 1’in yeniden ülkemizde düzenlenecek olması ile ilgili şu açıklamaları yapmıştı:

“Dünyanın en büyük motor sporları organizasyonu Formula 1’i tekrar Türkiye’ye getirdiğimiz için büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Dünyanın en özel pistlerinden Intercity İstanbul Park’ın işletmesini aldığımız 2013 yılından bu yana, Formula 1 yarışlarının ülkemize geri getirilmesi konusundaki çalışmalarımızın başarıyla sonuçlanması ülkemize hayırlı olsun. 2013 yılından bu yana gözümüz gibi baktığımız, Türkiye’nin en önemli yatırımlarından Intercity İstanbul Park’taki büyük heyecan için çok iyi hazırlanıp tüm dünyaya İstanbul’u hak ettiği şekilde tanıtacağız.” 

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir