Football Manager 21 yıllar sonra yeniden Xbox’ta

Football Manager 21 yıllar sonra yeniden Xbox'ta

Football Manager 21 yıllar sonra yeniden Xbox’ta

ABONE OL 

Sports Interactive şirketinin popüler menajerlik oyunu serisinin yeni versiyonu Football Manager 21 oyununun çıkış tarihi ve fiyatı açıklanırken şirket tarafından Xbox kullanıcılarına müjde verildi.

Football Manager 21 Yıllar Sonra Yeniden Xbox’ta! İşte O Açıklama:

Football Manager 2021’in (PC/Mac) 24 Kasım’da Steam ve Epic Games Store‘da piyasaya çıkacağını açıklamaktan mutluluk duyuyoruz. Katılım sağlayan dijital mağazalardan* FM21 için ön sipariş veren hayranlar %10 indirim ve oyunun tam çıkış tarihinden yaklaşık iki hafta önce çıkacak Erken Erişim sürümüne erişim kazanacak. Önceki yıllarda olduğu gibi oyunu Steam aracılığıyla (artık Epic Games de dahil) satın alanlar ayrıca Football Manager 2021 Touch’ı da (PC/Mac) ücretsiz edinecek.

Football Manager, Football Manager 2021 Xbox Edition ile 2007’den beri ilk defa Xbox’a geri geliyor. Xbox kumandasıyla tam optimizasyon için dikkatli bir şekilde yeniden tasarlanmıştır ve Microsoft’un Play Anywhere teknolojisi sayesinde oyununuza herhangi bir Windows 10 PC’de devam edebilirsiniz.

Xbox One’a ek olarak FM21 yeni Xbox Series X ve Xbox Series S’de de mevcut olacaktır ve oyunu bu platformların tümünde oynayabilmeniz için tek fiyat olacaktır. Football Manager 2021 Touch (iOS ve Android) ve Football Manager 2021 Mobile (iOS ve Android) için tam çıkış ayrıntıları yakında sunulacaktır ve Nintendo Switch için Football Manager 2021 Touch’ın Aralık’ta seriyi tamamlaması beklenmektedir.

Football Manager 21 Tanıtım Videosu

İşte Football Manager 2021 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

24 Kasım tarihinde Epic Games Store ve Steam üzerinden satışa çıkacak olan Football Manager 2021, ilk satışa çıktığında yüzde 10 indirimle satılacak.

Ayrıca Football Manager 2021 uzun bir aranın ardından Xbox oyun konsollarından da oynanabilecek. Xbox One, Xbox Series S ve Xbox Series X oyun konsollarından da oynanacak olan Football Manager 2021 ön siparişe açıldı.

Steam üzerinden yapılan kampanyayla 249 TL olan oyun ön sipariş indirimiyle 224,10 TL fiyat etiketiyle satın alınabiliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir