Fall Guys ücretsiz oldu, oynanma rekoru kırıldı!

Fall Guys ücretsiz oldu, oynanma rekoru kırıldı!

Fall Guys ücretsiz oldu, oynanma rekoru kırıldı!

ABONE OL 

Popüler renkli battle royale oyunu Fall Guys, Epic Games tarafından ücretsiz yapıldı ve ilk 2 gün büyük bir oynanma oranı ile rekor kırdı.

Fall Guys Ücretsiz Oldu, Oynanma Rekoru Kırıldı!

Epic Games şirketi, yayıncı Mediatonic‘i satın aldığını duyurdu ve ardından Fortnite ve Rocket League oyunları gibi Fall Guys oyununu ücretsiz bir şekilde tüm oyunculara açtı. Oyunu ücretsiz yapmasıyla birlikte beklenen parayı oyun içi satışlardan kazandığı belirlenirken oyuncu sayısının artışı ile birlikte oyun içi satışların da aynı oranda artması bekleniyor.

Oyunun ücretsiz yapılmasının ve Xbox platformuna gelmesinin ardından ilk 48 saat içerisinde 20 milyon oyuncu tarafından oynanması ile önemli bir eşik aşıldı. Oyunun çıkış yaptığı 2020 yılının ortalarında da benzer bir başarı sağladığı biliniyor.

Canlı renkler ve basit mekanikleriyle şiddet içermeyen bir battle royale oyunu olan Fall Guys, 60 farklı oyuncu ile oynanıyor ve oyuncular sırasıyla farklı oyun türlerinde kademe kademe eleniyor. Bir turda oyuncular 4-5 farklı oyun oynuyor ve sona kalan kişi oyunu kazanıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir