Ethereum işlem ücretleri bu yılın en düşük seviyesinde!

Ethereum işlem ücretleri

Ethereum işlem ücretleri bu yılın en düşük seviyesinde!

ABONE OL 

Ethereum işlem ücretleri, 12 Mayıs tarihinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmış ve rekor kırmıştı. Şimdilerde ise işlem ücretleri ocak ayından bu yana en düşük seviyesine geriledi.

Ethereum İşlem Ücretleri Düşüyor!

BitInfoCharts verilerine göre Ethereum işlem ücretleri ocak ayından bu yana en düşük seviyeye geriledi. 23 Ocak tarihinde bu yana en düşük seviyesi olan 7.37 dolara geriledi. 12 Mayıs tarihinde işlem ücretleri, Ethereum 4.360 dolar seviyelerine yükselip tüm zamanların rekorunu kırdığı zaman Ethereum işlem ücretleri de 70 dolar seviyelerine kadar yükselmişti.

Ethereum işlem ücretleri bu yılın en düşük seviyesinde!

Ethereum Blockchain ağı, yoğunluk arttıkça işlem ücretleri artan bir ağ olarak biliniyor. Ayrıca ücretlerin Ethereum cinsinden ödenmesi sebebiyle Ethereum fiyatının artış gösterdiği zamanlar işlem ücretleri de yükselmeye başlıyor. Başta DeFi projeleri ve alternatif kripto paralar olmak üzere birçok kripto paranın Ethereum Blockchain ağını kullanması, ağın yoğunlaşması ve işlem ücretlerinin artmasına sebep oluyor.

DeFi projeleri geçtiğimiz yılın eylül ayında bir hayli gerilemiş ve piyasa değerinde ciddi kayıplar yaşanmıştı. Bu kayıplar bugünlerde toplanmaya ve piyasa değerinde artışlar yaşanmaya başladı. Bu da yine Ethereum Blockchain ağının yoğunlaşmasına sebep olan etmenler arasında yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.