Ethereum işlem sayısı 1 milyar aştı!

 Ethereum işlem sayısı 1 milyar aştı!

Bitcoin‘in ardından en büyük ikinci kripto para olan Ethereum‘da işlem rekoru kırıldı. Geçtiğimiz yılın haziran ayından itibaren ortalama olarak günde en az 1 milyon işlem gerçekleştiriliyor. Totale bakıldığında ise toplam işlem sayısı 1 milyarı aştı.

Ethereum İşlem Sayısı Rekor Kırdı!

2015 yılından bu yana aktif olan Ethereum Blockchain ağı 2017 yılındaki Bitcoin’in tüm zamanların rekorunu kırmasıyla birlikte daha da yoğun hale gelmişti. Bitcoin rekorunun ardından gelen Ethereum rekoru işlem sayısını arttırmıştı. O günlerden bu yana Bitcoin’in ardından en büyük ikinci kripto para olarak anılan Ethereum, kendini kanıtlamıştı.

Günlük 1 milyon işlemin gerçekleştiği Ethereum Blockchain ağında oluşturulduğunu günden bu yana totalde 1 milyarlık işlem gerçekleşti.

Ethereum tüm zamanların rekoru

Ethereum İşlem Ücretleri Tırmanışta!

Ethereum işlem ücretleri 20 doları aşarak 23.43 doları gördü. Ethereum fiyatlarının tüm zamanların en yükseğine ulaştığı bugün işlem ücretleri de tüm zamanların en yükseğini gördü. Ethereum fiyatının artmasının yanı sıra DeFi token’larının fiyatlarının artması da Ethereum işlem ücretlerini arttıran bir diğer unsur olarak biliniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir