Ethereum balinası 28 milyar SHIB satın aldı!

Ethereum balinası

Ethereum balinası 28 milyar SHIB satın aldı!

ABONE OL 

‘Meme’ coin olarak piyasaya sürülen kripto paralar arasında en popüler olanlardan olan Shiba Inu (SHIB), Ethereum balinasının radarına takıldı. Ethereum balinası 1.2 milyon dolar ödeyerek 28 milyar SHIB satın aldı.

Ethereum Balinası SHIB Toplamaya Devam Ediyor

Bol sıfırlı kripto paralardan olan Shiba Inu (SHIB) son olarak daha önceki hareketleriyle haberlere konu olmuş Ethereum balinası tarafından yakından takibe alındı. Kripto para piyasasındaki düşüşün başladığı dün gece 1.2 milyon dolar ödeyen Ethereum balinası toplamda 28 milyar SHIB satın aldı.

Gimli isimli Ethereum balinası 28.236.296.316 adet SHIB satın aldı ve elindeki SHIB miktarını 1.234.364.010.060‘a yükseltti. Cüzdanda bulunan SHIB’lerin anlık değeri ise 42.8 milyon doları aşıyor.

Bitfinex Shiba Inu
Ethereum balinası 28 milyar SHIB satın aldı!

Michael Burry SHIB Yorumu ile Dikkatleri Üzerine Çekti

Dilimize ”Büyük Açık” olarak çevrilen ”The Big Short” isimli filmde hayatı anlatılan Michael Burry, 2008 yılındaki Mortgage krizinde ”Short” pozisyon alarak servet sahibi olmuştu. Geçtiğimiz aylarda yaşanan Game Stop olayında da düşen hisse senetlerini 17 milyon dolara toplayan Burry, yaklaşık 600 milyon dolarlık bir gelir elde etmişti.

Ünlü yatırımcı Burry, SHIB yatırımı yapmanın mantıksız olduğunu dile getirdi. 1 katrilyondan fazla arzı olması sebebiyle Michael Burry tarafından eleştirilen SHIB şu an 11.3 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı. Burry, SHIB için şu ifadeleri kullandı:

Düşüncelerim sadece bir yorum. Bir katrilyon saniye 32 milyon yıla eşittir. 1 katrilyon gün ise 2.7 trilyon yıla ya da evrenin oluşumunun 71 bin ile çarpıldığı bir zaman dilimine… Bir başka deyişle bu çok anlamsız…”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.