Espri için Meme token üretildi! 600 bin dolar kazandırdı

 Espri için Meme token üretildi! 600 bin dolar kazandırdı

Meme (MEME) isimli toplam arzı 27.999 adet olan kripto para bugün Poloniex borsasında listelendi. 10 dolarlık fiyattan 2 bin dolara kadar yükselen fiyat, airdrop ile kripto para sahibi olan yatırımcıların zengin olmasını sağladı.

Meme Token Airdrop Katılımcıları Artık Zengin!

Espri amaçlı geliştirilen Meme token dün Poloniex isimli kripto para borsasında listelendi. 10 dolar gibi bir fiyattan 2 bin dolara kadar yükselen Meme bir espriden ibaret olmadığını kanıtladı. Toplamda 27.999 adet arza sahip olan kripto para, ücretsiz bir şekilde dağıtımı yapıldığında (Airdrop) toplayan yatırımcıları zengin olmasını sağladı.

Airdrop ile kişi başına 355 Meme verildiği ortaya çıkan DeFi projesi kısa sürede yatırımcıların binlerce dolar kazanmasını sağladı.

Şu an 1.500-1.600 dolar seviyelerinde işlem gören Meme, DeFi çılgınlığının hangi seviyeye ulaştığını gösteriyor.

DeFi Nedir?

Decentralized Finance (Merkeziyetsiz Finans) kelimelerinin kısaltması olarak bilinen DeFi herhangi bir merkeze ihtiyaç duymayan bir finans modelidir. Kısa sürede ciddi bir gelişme kat eden kripto paralar ve dijital paraların çalışacağı altyapı teknolojilerinin oluşturulması için kullanılıyor.

DeFi Projeleri Balon Mu?

Her ne kadar kendi düzeni de olsa ve gelecek vaat etse de DeFi projelerinin balon olduğu düşünülüyor. Kripto para projeleri ile karşılaştırıldığında ortaya herhangi bir proje koymadıkları ve yalnızca para kazanmak için çalışmalar yapıldığı iddia ediliyor. Birçok uzman DeFi’nin bir balon olduğunu ve bir gün patlayacağını dile getiriyor.

Siz bu airdrop’lar hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtin.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir