En büyük 10 kripto para – 1 Ekim

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 1 Ekim

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 1 Ekim 2023)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 27.196 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.4 azalarak %48.8 seviyelerine geriledi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 12 milyar dolar artarak 530 milyar dolara yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 22 milyar dolar artarak 1 trilyon 76 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • DeFi platformu olan Mixin Network şirketinin siber saldırıya maruz kaldığı ve bu saldırıda yaklaşık 200 milyon dolarlık bir kayıp yaşadığını açıkladı.
  • Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin’in Coinbase borsasına 400 Ethereum gönderdiği ortaya çıktı.
  • MicroStrategy, Bitcoin satın almaya devam ediyor. Michael Saylor tarafından yapılan açıklama ile birlikte şirketin 5.455 Bitcoin daha satın aldığı açıklandı. Şirketin bugüne kadar 4.28 milyar dolar ödeme yaparak 29.582 dolar ortalamayla toplamda 158.245 Bitcoin satın aldığı da ek bilgi olarak paylaşıldı.
  • Kripto para platformları arasında iflasıyla çok konuşulan BlockFi için iflas planı hazırlanmıştı. Hazırlanan plan onaylandı ve iflas gerçekleşecek. İflas ile birlikte müşteri fonlarının da ödenmesi bekleniyor.
  • Geçtiğimiz günlerde Binance‘in Rusya’dan çekileceği ortaya çıkmış ve çok konuşulmuştu. Bugün yapılan açıklama ile birlikte Binance borsasının Rusya’dan çekildiği duyuruldu.
  • Socios, taraftar token’lara bir yenisini daha ekleyeceğini açıkladı. Yapılan açıklama ile Premier Lig ekiplerinden Tottenham Hotspur FC ile anlaşma sağlandığı ve SPURS token‘ın ön satışının düzenleneceği açıklandı.
  • Fanmarketcap verilerine göre taraftar token’ların piyasa değeri 257 milyon dolara yükseldi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir