En büyük 10 kripto para – 19 Temmuz 2020

 En büyük 10 kripto para – 19 Temmuz 2020

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 19 Temmuz 2020)

Bitcoin şu an 9126 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.3 azalarak %62.1’e geriledi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki hacmi 2 milyar dolar azalarak 168 milyar dolara geriledi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 2 milyar dolar azalarak 270 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Coinmarketcap sitesinin verilerinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Steve Wynn isimli bir yatırımcı XRP’nin 10 bin dolara ulaşacağı iddia etti. Açıklamayı yapan Steve Wynn, Las Vegas’ta oldukça bilindik kumarhanelerin sahibi olarak biliniyor. XRP hakkındaki tahmini ile tüm dikkati üzerine çekti.
  • Finans devi PayPal kripto para piyasasına giriş yapıyor. Coinbase ile yaptığı işbirliği ile kripto para piyasasında aktif rol oynayan şirket, kendi kripto parasını üreterek daha aktif bir hale gelmek istiyor.
  • Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Binance‘in düzenlediği Influencer yarışmasının ödülünü Alp Işık kazandı. Ülkemizde Bitcoin ve Blockchain teknolojisi deyince akıllara ilk gelen isimlerden olan Alp Işık, Twitter üzerinden yapılan oylama sonucunda birinci oldu.
  • Twitter geçtiğimiz gün yaşanan hack probleminin ardındandetayları rapor olarak yayınlamaya başladı. Ünlü isimlerin onaylı hesaplarının hacklenmesi Twitter açık olduğu yönünde söylentilerin ortaya çıkmasına sebep oldu. Bütün bu olayların ardından Twitter, Bitcoin adreslerinin yer aldığı tweetlerini engellemeye başladı.
  • Ünlü kripto para yatırım fonu Grayscale, kripto paralara olan ilginin giderek arttığını verilere bakarak açıkladı.Yatırım fonu Grayscale son üç ayda şirketin sunduğu kripto paralara 900 milyon dolar yatırım yapıldığını açıkladı.
  • Çağımız en çok konuşulan isimleri arasında üst sıralarda yer alan Elon Musk çalışmaları, özel hayatı ve açıklamalarıyla sürekli gündemde yer alıyor. Son olarak Twitter üzerinden bir tweet paylaştı ve ‘Dogecoin standartlarının küresel finansal sistemi silip süpüyor’ mesajı verdi. Bu tweetin ardından Dogecoin fiyatındaki artış gözlerden kaçmadı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir