En büyük 10 kripto para – 19 Aralık (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 19 Aralık (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 19 Aralık 2021)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 47.010 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.7 azalarak %40.4’e geriledi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki 43 milyar dolar azalarak 889 milyar dolar seviyelerine geriledi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 64 milyar dolar azalarak 2 trilyon 202 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

En büyük 10 kripto para – 19 Aralık (VİDEO)

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Myanmar USDT’yi resmi para birimi ilan etti!
  • Dünyanın en büyük spor giyim ve aksesuar markalarından olan Nike, NFT Sneaker Studio‘yu satın aldı. Bu hamlesi ile birlikte Metaverse dünyasına giriş yaptı.
  • Grayscale fonu 44 milyar dolara geriledi
  • Dünyanın en zengin insanı olan Elon Musk, sahibi olduğu Tesla şirketinin Dogecoin ile ürün satmaya başlayacağını açıkladı. Elon Musk resmi Twitter hesabından yaptığı bu açıklama ile Dogecoin fiyatının 0.15 dolardan 0.22 dolara kadar yükselmesini sağladı.
  • Kripto para veri şirketi Coinmarketcap, dün gece saatlerinde teknik sorunlarla karşılaştı. Bu sorunlar sebebiyle kripto para fiyatları, piyasa değerleri vb. gibi verilerle oldukça afaki farklar ortaya çıktı. Her ne kadar sorun kısa sürede çözülse de ortaya çıkan veriler birçok yatırımcıyı kısa süreliğine milyarder-trilyoner olmasına sebep oldu.
  • Lider kripto para birimi Bitcoin, madencilik yapılarak üretilebiliyor. 21 milyon total arza sahip olan Bitcoin’in yüzde 90’ı Bitcoin madenciliği yapılarak çıkarıldı. Geriye kalan yüzde 10’luk kısım için ise yaklaşık 120 yıl madencilik yapılması gerekiyor.
  • Napoli token Chiliz.net isimli kripto para borsasında listelendi. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.
  • ‘İlk SMS’ NFT olarak satışa sunuldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir