En büyük 10 kripto para – 18 Haziran (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 18 Haziran (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 18 Haziran 2023)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 26.497 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.4 artarak %48 seviyelerine yükseldi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 15 milyar dolar artarak 514 milyar dolar seviyesine yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 21 milyar dolar artarak 1 trilyon 69 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • FB token Bitci borsasında listelendi.
  • En büyük Shiba Inu (SHIB) yatırımcılarından olan bir SHIB balinası yeni bir alım yaptı. Bu alımını Binance ve Coinbase borsalarından yapan SHIB balinası toplamda 1.5 milyar SHIB satın aldı.
  • Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), kendilerine yöneltilen Bitcoin ve BNB satış iddialarına yanıt verdi. CZ, satış yapmadıklarını hatta FTT bile tuttuklarını ifade etti.
  • Tether CTO’su kendilerine yöneltilen olumsuz iddialarla ilgili yeni bir açıklama yaptı ve Tether şirketinin hazır olduğunu ifade ederek ”bırakın gelsinler” ifadesini kullandı.
  • Hacim olarak dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance, bulut tabanlı bir kripto para madencilik hizmeti sunmaya başladı.
  • Lider kripto para borsalarından olan Binance, Hollanda pazarından çekildiğini açıkladı. Bu çekilme kararına uzun çabalar sonucu alınamayan lisansın sebep olduğu belirtildi.
  • Taraftar token’ların piyasa değeri 229 milyon dolara geriledi

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir