Elon Musk yükseliş için tarih verdi!

Elon Musk açıkladı

Elon Musk yükseliş için tarih verdi!

ABONE OL 

Dünyanın en zengin insanı Elon Musk, yakından ilgili olduğu kripto paralarla ilgili yeni bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada piyasanın düzeleceği tarihe de yer verdi.

Elon Musk Yükseliş Konusundaki Fikirlerini Açıkladı

Dogecoin denince akla gelen ilk isim olan Elon Musk, piyasalardaki yükselişin yaşanacağı dönem hakkında tarih verdi. Musk’a göre 2024 yılının baharında durgunluk bitecek ve sonra yükselişe başlayacak. Musk açıklamasında bunun şahsi düşüncesi olduğunu da belirtti.

Kendisine yöneltilen ‘Piyasadaki durgunluk ne kadar sürer?” sorusunu yanıtlayan Musk, bu sayede yükselişin başlayacağını düşündüğü tarihi açıklamış oldu. Bu yükseliş yalnızca kripto para piyasasında değil tüm piyasalar için olduğu da sorudan anlaşılabiliyor.

Elon Musk yükseliş için tarih verdi!

Elon Musk Dogecoin ile Sattığı Ürünlere Bir Yenisini Ekledi

Dünyanın en zengin insanı olan ünlü girişimci Elon Musk, Dogecoin çıkışlarına bir yenisini daha ekledi. Son olarak The Boring Company şirketi aracılığıyla bir parfüm duyuran Elon Musk, bu parfümünün Dogecoin ödemesi ile satın alınabileceğini açıkladı.

Resmi Twitter hesabından paylaştığı tweet ile Dogecoin ödemesi detayını paylaşan Elon Musk, Dogecoin fiyatının artmasına bir kez daha sebep oldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir