Elon Musk yeni Twitter CEO’su ile anlaştığını açıkladı!

yeni Twitter CEO'su

Elon Musk yeni Twitter CEO’su ile anlaştığını açıkladı!

ABONE OL 

Elon Musk, 44 milyar dolara satın aldığı Twitter’a nihayet yeni CEO buldu. Yeni Twitter CEO’sunun adını açıklamayan Elon Musk, 6 hafta içerisinde yeni CEO’nun göreve başlayacağını açıkladı.

Yeni Twitter CEO’su Yakında Görevine Başlayacak

44 milyar dolar karşılığında Elon Musk tarafından satın alınan Twitter, yakın yeni CEO’su ile yola devam edecek. Elon Musk tarafından paylaşılan tweette ”She” ifadesini kullanan Musk, yeni CEO’nun kadın olduğunu da belirtmiş oldu:

Twitter için yeni bir CEO tuttuğumu duyurmaktan heyecan duyuyorum. Yaklaşık 6 hafta içinde başlayacak. Yeni rolüm, yönetici başkanı ve CTO, ürün, yazılım ve hizmetlilerden sorumlu yönetici olacak.

Elon Musk Twitter'ın en büyük hissedarı oldu

Twitter Eski Hesaplara da El Atmıştı

Elon Musk, abonelik şeklinde mavi tik özelliğini kullanıma sunmuştu. Twitter Blue ismine sahip olan abonelik ayrıca daha az reklam gösterimi de olacağı duyurulmuştu. Ülkemizde de aktif olan Twitter Blue aboneliğinin ardından eski onaylı hesaplara da el atıldı.

Twitter, önceden kendisine başvuran ve belirli bir tanınırlığı olan isimlere mavi tik veriyordu. Şu an ki Twitter yönetimi tarafından yapılan açıklama ile bu şekilde mavi tik sahibi olmuş hesapların mavi tik’lerinin 1 Nisan’dan itibaren kaldırılacağı duyurmuştu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir