Elon Musk Twitter’a ara verdi

   Elon Musk Twitter’a ara verdi

  Bugün Türkiye saatiyle sabaha karşı atılan bir tweetle beraber Elon Musk Twitter’a ara verdiğini açıkladı. Elon Musk, bir hayli aktif olduğu Twitter’a ara verdi.

  SpaceX ve Tesla firmalarıyla dünyanın en başarılı girişimcileri arasında olan, uzay ve dünya arasındaki uzaklığı ortadan kaldırmaya çalışan, tam bir deha olan Elon Musk, gündeme damga vurmaya devam ediyor.

  Geçtiğimiz günlerde ilk kez bir özel şirketin uzaya roket göndermesi konuşuluyorken Elon Musk’ın uzay turizmi konusunda katkıları birçok kez dile getirildi.

  Elon Musk Twitter kullanmaya ara verdi

  Daha öncesinde de bir çocuk sahibi olan Musk ve sevgilisinin çocuklarına koydukları isim epey konuşulmuştu. Doğan çocuğa X Æ A-12 adını koyan Musk ve Grimes, daha sonra bu ismin California yasalarına uymaması nedeniyle değiştirildiğini açıklamıştı.

  Elon Musk Twitter’a ara verdi

  Elon Musk şimdi de 35 milyon takipçisi olan Twitter hesabını kullanmaya ara verdiğini duyurdu. ABD’de yaşanan ırkçılık olayları ve protestolar nedeniyle gündemden uzaklaştığı düşünülen Musk tarafından ne zaman döneceği ve neden uzaklaştığı konusunda bir açıklama gelmedi.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir