Elon Musk Twitter mavi tiki için fiyatı açıkladı!

Elon Musk Twitter mavi tik

Elon Musk Twitter mavi tiki için fiyatı açıkladı!

ABONE OL 

Elon Musk, Twitter’ı aldıktan sonra yaptığı hamlelerle ses getirmeye devam ediyor. Son olarak Twitter mavi tikinin ücretli bir şekilde edinilebileceğini açıklayan Musk, ayrıca fiyat açıklaması da yaptı.

Elon Musk Twitter Mavi Tikini Para ile Satacak!

Twitter kullanıcılarının belirli bir tanınma seviyesine ulaşınca edinebildiği mavi tik artık ücretli bir şekilde alınabilecek. Daha önceden bir başvuru süreciyle alınabilen mavi tik aylık 8 dolarlık bir ödeme ile satın alınabilinecek.

Mavi tikin para ile satın alınabileceği konuşulduğunda aylık 20 dolar karşılığında bu özelliğin sunulacağı açıklanmıştı. Ancak Elon Musk, paylaştığı tweet ile bu özelliğin fiyatının 8 dolar olduğunu açıkladı.

8 dolar ile mavi tiki satın alan kullanıcılar yalnızca mavi tike değil yarı reklamlı kullanım gibi ayrıcalıklara da sahip olacak.

Twitter NFT’leri Tweet’lere Entegre Edecek

Twitter, kripto para sektörünü yakından takip eden şirketler arasında yer alıyor. Daha önce Bitcoin ile bahşiş sistemini duyuran ve kullanıcılarına sunan Twitter şimdi de NFT’leri tweet’lere ekleme üzerinde çalışıyor.

Twitter’a eklenecek özelliklerin çalışmalar hakkında bilgi veren geliştirici hesabı Twitter Dev, NFT müjdesini de kullanıcılarına vermiş oldu. Paylaştığı tweet ile bir ön gösterim de sağlayan Twitter Dev, şimdiden merakları uyandırdı.

NFT yatırımcılarını da sevindiren bu gelişmenin ne zaman karşımıza çıkacağı ise açıklanmadı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir