Elon Musk Twitter logosunu değiştirebilir!

Twitter Blue abonesi

Elon Musk Twitter logosunu değiştirebilir!

ABONE OL 

Twitter’ı 44 milyar dolar ödeme yaparak satın alan Elon Musk, Twitter’da ciddi değişiklikler yapmıştı. Bu değişikliklere yakın zamanda logo değişikliğinin de eklemesi bekleniyor.

Twitter Logosu Değişebilir

Elon Musk tarafından satın alındığı günden itibaren değişiklikler yaşayan Twitter, ilk olarak abonelik sistemiyle karşımıza çıkmış ve mavi tik özelliği para ile satın alınabilir hale gelmişti. Jack Dorsey döneminde de çalışmaları süren Twitter Blue sistemine hız veren Musk, şimdi de gözünü Twitter logosuna çevirdi.

Twitter’ın logosunda yer alan kuşu ima ederek bir tweet paylaşan Musk, kuşlara ve Twitter markasına veda edileceğini duyurdu. Bu demek oluyor ki yalnızca logo değil, Twitter isminin de değişmesi bekleniyor.

Yeniden markalaşmanın Twitter’a ne gibi bir katkısı olacağı bilinmezken birçok Twitter kullanıcısı Elon Musk’a tepki göstermeye başladı.

Twitter karakter sınırı

Yeni Twitter CEO’su Yakında Görevine Başladı

44 milyar dolar karşılığında Elon Musk tarafından satın alınan Twitter, yakın yeni CEO’su ile yola devam edecek. Elon Musk tarafından paylaşılan tweette ”She” ifadesini kullanan Musk, yeni CEO’nun kadın olduğunu da belirtmiş oldu:

Twitter için yeni bir CEO tuttuğumu duyurmaktan heyecan duyuyorum. Yaklaşık 6 hafta içinde başlayacak. Yeni rolüm, yönetici başkanı ve CTO, ürün, yazılım ve hizmetlilerden sorumlu yönetici olacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir