Elon Musk 100 milyon takipçiye ulaştı

Elon Musk 100 milyon takipçiye ulaştı

Elon Musk 100 milyon takipçiye ulaştı

ABONE OL 

Twitter’ı satın almak isteyen ancak bir türlü istediğine ulaşamayan Elon Musk, satın almak istediği mikro blog platformu Twitter’da 100 milyon takipçiye ulaştı.

Elon Musk 100 Milyon Takipçiye Ulaştı

44 milyar dolarlık teklifle Twitter’ı satın almak isteyen Musk, bot hesaplar nedeniyle süreci geçici olarak askıya aldığını açıklamıştı. Devam eden müzakerelerde kullanıcıların ne kadarlık kısmının bot hesap olduğu sürekli olarak tartışıldı. En son Twitter, birçok veriyi Musk ile paylaştı ve yönetim kurulu, satışı oy birliği ile onaylamıştı ancak Musk, paylaşılan verilerin yeterli olmadığını belirterek sürecin devam etmesini sağlamıştı.

26-27 Haziran tarihleri arasında Musk’ın profiline yoğun bir ilgi gerçekleşti ve 150 binden fazla takipçi kazandı. Musk’ın takipçi sayısı toplamda 100 milyonun üzerine çıktı.

Musk dışında 100 milyon takipçinin üzerine çıkan 5 kişi daha bulunuyor. Bu isimler Barack Obama, Rihanna, Cristiano Ronaldo, Katy Perry ve Justin Bieber ancak bu kişiler arasında Twitter’ı en yoğun şekilde kullanan kişi Elon Musk. Twitter’ın kurucusu ve bir önceki CEO’su Jack Dorsey’in 6.4 milyon civarı bir takipçisi bulunuyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir