E3 2022 iptal oldu!

E3 2022 iptal oldu!

E3 2022 iptal oldu!

ABONE OL 

Daha öncesinde pandemi sürecinde olduğu gibi dijital ortamda düzenleneceği açıklanan dünyanın en büyük oyun fuarı E3 2022 iptal oldu.

E3 2022 İptal Oldu

Son 2 yıldır dijital ortamda düzenlenen E3 oyun fuarının bu yıl da dijital olarak düzenleyeceğini açıklamıştı.

Eğlence Yazılımları Derneği olarak bildiğimiz Entertainment Software Association, E3 için önemli bir açıklamada bulunmuştu. Açıklamaya göre bu yıl E3, yine fiziksel olarak düzenlenmeyecek ama oyun severleri fuardan ve etkinlikten uzak bırakmak istemeyen yetkililer, VentureBeat’e “Covid-19’u çevreleyen ve devam eden sağlık riskleri ve katılımcıların güvenliği üzerindeki potansiyel etkisi nedeniyle E3, 2022 yılında şahsen yapılmayacak. Entertainment Software Association, E3’ü fiziksel olarak düzenlemeyi dört gözle bekliyor ancak o yıl bu yıl değil.” açıklamasını yapmıştı.

Dünyanın en büyük oyun fuarı E3 2022 nerede düzenlenecek?
E3 oyun fuarı iptal oldu!

Şimdi oyun fuarı koordinatörü ESA, “Gelecek yaz tüm enerjimizi ve kaynaklarımızı yeniden canlandırılmış bir fiziksel ve dijital E3 deneyimi sunmaya adayacağız. İster gösteri alanından ister en sevdiğiniz cihazlardan keyif alın, 2023 vitrini topluluğu, medyayı ve endüstriyi tamamen bir araya getirecek. yeni format ve interaktif deneyim.” açıklaması ile bu yılın boş geçeceği seneye daha sağlam bir fuarla karşımıza çıkılacağını açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir