Disney Plus Kaçış dizisinin ilk fragmanını yayınladı

Disney Plus Kaçış dizisinin ilk fragmanını yayınladı

Disney Plus Kaçış dizisinin ilk fragmanını yayınladı

ABONE OL 

14 Haziran tarihinde Türkiye yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus Kaçış dizisinin ilk fragmanıyla birlikte tanıtımını yaptı.

Disney Plus Kaçış Dizisinin İlk Fragmanını Yayınladı

Hikayesi Engin Akyürek tarafından yazılan, Ali Doğançay‘ın senaristliğinde, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın‘ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosu şöyle: Engin Akyürek, İrem Helvacıoğlu, Aziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Levent Ülgen, Aras Aydın.

Savaş fotoğrafçısı ve gazeteci bir grubun bir köyde bir terör örgütünün eline düştükten sonra yaşadıkları durumları heyecanlı ve aksiyon dolu bir dizide izleyeceğiz. Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramına Engin Akyürek gözünden bakacağımız Kaçış dizisi Disney Plus’ta yayınlanacak.

Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic, 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX ve Searchlight Pictures gibi devlerin yer aldığı dijital platform Disney Plus Türkiye pazarına 14 Haziran günü giriş yapıyor. Platformun fiyatları ise şöyle:

  • Aylık Abonelik: 34,99 TL
  • Yıllık Abonelik: 349,90 TL

Disney+ platformunun Türkiye’ye özel olarak sunduğu tanışma paketinde 1 yıllık abonelik için 8 aylık ödeme yapılması isteniyor. Yıllık aboneliği ön satış sistemi ile 279,90 TL fiyatıyla sunan şirket, bunu resmi sitede yayınladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir