Disney Plus 2022 yılında 8 milyon abone kazandı! Daha fazlası bekleniyor

Disney Plus 2022 yılında 8 milyon abone kazandı

Disney Plus 2022 yılında 8 milyon abone kazandı! Daha fazlası bekleniyor

ABONE OL 

Disney şirketinin dijital platformu Disney Plus, abone sayısı ve duyurduğu içeriklerle Netflix’i tehdit etmeye devam ediyor, açıklanan verilere göre Disney Plus 2022 yılına hızlı bir giriş yapmış gibi görünüyor.

Disney Plus 2022 Yılında 8 Milyon Abone Kazandı

Netflix’in uzun bir zaman sonra ilk kez abone kaybettiği bir dönemde yaşanan abone artışı Disney Plus’ın Netflix platformundan daha popüler olacağının bir sinyali olabilir. Netflix 2022 yılının ilk çeyreği itibariyle 200 bin abone kaybederken Disney’in dijital platformunun 7,9 milyondan fazla abone kazanması dikkat çekti.

Disney Plus toplamda 87,6 milyon aboneye ulaşmış durumda. HBO Max platformu ise geçen çeyrekte 3 milyon abone kazandı. Netflix’in toplamda 222 milyon civarı abonesi bulunsa da rakip platformların tehdidinin devam ettiğini söyleyebiliriz.

Disney Plus’tan Türkiye’ye Özel Paket

Disney+ platformunun Türkiye’ye özel olarak sunduğu tanışma paketinde 1 yıllık abonelik için 8 aylık ödeme yapılması isteniyor. Yıllık aboneliği ön satış sistemi ile 279,90 TL fiyatıyla sunan şirket, bunu resmi sitede yayınladı.

Disney Plus Türkiye Tanışma Paketi

Disney+, Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic ve çok daha fazlasına ait içeriklerin yer aldığı dijital yayın platformudur. Şirket, abonelik için tek fiyat belirledi ve bu paketle birlikte 10 cihaz ve 7 ayrı profile kadar sınırsız indirme imkanı sunuyor. Özel çocuk profilleri içeren kapsamlı ebeveyn kontrol sistemi dışında aynı anda 4 ekranda izleme imkanı sunan şirket, GroupWatch özelliğiyle beş arkadaşla sanal izleme partileri düzenleme imkanı sunuyor.

Disney Plus, Netflix ve HBO Max platformlarını karşılaştırdığımız podcast yayınımız:

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir