Cyberpunk 2077 güncelleme haritası açıklandı

Cyberpunk 2077 güncelleme haritası açıklandı

Cyberpunk 2077 güncelleme haritası açıklandı

ABONE OL 

Çıkışı uzun yıllardır beklenen ve çıktığı dönemden itibaren sorunları da ortaya çıkan, adı Cyberbug olarak da adlandırılan Cyberpunk 2077 güncelleme haritası yayınlandı. Sorunların giderilmesi için ilk etapta hotfix getiren geliştirici şirket belli başlı sorunları çözse de oyuncular büyük güncellemelerin tarihlerini merak ediyordu. Peki güncellemeler hangi tarihlerde yayınlanacak?

Cyberpunk 2077 Güncelleme Haritası

  • Aralık: 20 Aralık tarihine kadar iyileştirme güncellemesi
  • Ocak: İlk büyük güncelleme olarak Yama 1
  • Şubat: İkinci büyük güncelleme olarak Yama 2

Yukarıdaki güncellemeler dışında Aralık ve Ocak aylarında sık sık yeni iyileştirmelerin yayınlanacağı ve 2021 yılı içerisinde belli olmayan bir tarihte PlayStation 5 ve Xbox Series X için yeni nesil konsol güncellemeleri yayınlanacak.

Cyberpunk 2077 Steam üzerinde rekor üstüne rekor kırıyor - Teknoloji  Haberleri

CD Projekt Red’den Cyberpunk 2077 İçin Özür Ve Para İadesi Açıklaması

“Sevgili oyuncular; öncelikle, oyunun prömiyeri yapılmadan önce, konsollarda oyunu göstermediğimiz için özür diliyoruz. Bu hata, oyunu satın almanız konusunda bilinçli bir karar vermenizi engellemiş olabilir. Oyun performansı konusunda PlayStation 4 ve Xbox One için daha çok dikkat etmeliydik.

Hataları ve çökmeleri gidereceğiz ve genel deneyimi iyileştireceğiz. İlk güncelleme yeni yayınlandı ve bir sonraki güncelleme ise 7 gün içinde geliyor. Birinci büyük güncelleme ile birlikte Ocak ayında iki büyük yama yayınlayacağız. Bu güncellemeyi Şubat ayında 2 numaralı güncelleme izleyecek.

Son olarak, oyunlarımızı satın alan herkesin satın alımlarından memnun kalmasını her zaman isteriz. Bize bir şans daha verirseniz çok memnun oluruz, ancak konsolunuzdaki oyundan memnun değilseniz ve güncellemeleri beklemek istemiyorsanız oyununuzu iade etmeyi seçebilirsiniz. Dijital olarak satın alınan kopyalar için lütfen PSN veya Xbox iade sistemine başvurunuz. Kutulu sürümler için, aldığınız fiziksel mağaza ile iletişime geçin. Mağaza ile iletişime geçmeniz mümkün değilse, lütfen [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin. Bugünden itibaren 21 Aralık 2020’ye kadar bir hafta boyunca bizimle iletişime geçebilirsiniz.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir