Crypto.com Dünya Kupası’na sponsor oldu!

Crypto.com Dünya Kupası’na sponsor oldu!

ABONE OL 

Kripto para borsası Crypto.com, bu yıl Katar’da düzenlenecek olan Dünya Kupası‘na sponsor oldu.

Crypto.com Dünya Kupası Sponsoru Oldu

Kripto para borsalarının futbol takımlarına ve turnuvalarına sponsor olmalarına bir yenisi daha eklendi. Crypto.com borsası 21 Kasım18 Aralık 2022 tarihleri arasında Katar‘da düzenlenecek olan Dünya Kupası‘nın özel kripto para borsası olarak sponsor oldu.

FIFA‘nın resmi internet sitesinde yapılan açıklama ile resmiyet kazanan ortaklık büyük ses getirdi. Bu anlaşma ile birlikte stadyumların içerisinde ve dışarısında Crypto.com reklamları yer alacak.

Crypto.com Dünya Kupası’na sponsor oldu!

Crypto Kurucu Ortağı ve CEO’su Kris Marszalek bu anlaşma için şu ifadeleri kullandı:

Dünyanın en prestijli turnuvalarından biri olan FIFA Dünya Kupası’na sponsor olmaktan ve Crypto.com’un dünya çapında bilinirliğini artırmaktan daha fazla heyecan duyamazdık” dedi. FIFA ile ortaklığımız sayesinde, Crypto.com’un dünya çapında birinci sınıf sporların ve taraftar deneyimlerinin geleceğini güçlendirebilmesi için platformumuzu yenilikçi şekillerde kullanmaya devam edeceğiz.

FIFA’nın Baş Ticaret Sorumlusu Kay Madati bu anlaşma için şu ifadeleri kullandı:

”Crypto.com, dünya çapında en üst düzey takımları ve ligleri, büyük etkinlikleri ve ikonik mekanları destekleme taahhüdünü şimdiden kanıtladı ve FIFA’nın küresel futbol platformundan daha büyük veya daha geniş erişim ve kültürel etkiye sahip bir platform yok.

Crypto.com gibi küresel bir markanın , Katar’daki heyecan verici ve çığır açan FIFA Dünya Kupası’nın sponsoru olarak aramıza katılmasından ve nihayetinde güzel oyunumuzu küresel ölçekte büyütmemize yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir