ColorOS 12 tanıtıldı! İşte detaylar

ColorOS 12 tanıtım tarihi

ColorOS 12 tanıtıldı! İşte detaylar

ABONE OL 

Oppo markalı akıllı telefonlarda yer alan ColorOS kullanıcı arayüzünün yeni versiyonu bugün düzenlenen etkinlikte duyuruldu. ColorOS 12‘nin tüm detaylarına hep birlikte göz atacağız.

ColorOS 12 Özellikleri

ColorOS 12 daha öncede bilindiği gibi 16 Eylül tarihinde yani bugün duyuruldu. Akıcılığa ve sadeliğe özen verilerek hazırlanan ColorOS 12 güncellemesi, akıllı telefon kullanıcılara tıpkı Apple Memoji gibi Omoji ismi verilen bir yeni emoji sistemi de sunuyor. Bu sayede emojiler kişiselleştirilebilecek.

Ayrıca Cross-Screen Interconnection özelliği ile akıllı telefonlar Windows işletim sistemine sahip dizüstü bilgisayarlardan kontrol edilebilecek. Bu özellik birçok Android akıllı telefona daha yerini alacak.

Ayrıca yalnızca Oppo markalı akıllı telefonlarda değil yine OnePlus modellerinde de ColorOS 12 güncellemesi kullanıcılara gönderilecek.

ColorOS 12 tanıtıldı

Android 13 İsmi Belli Oldu

Android 13 işletim sistemine dair henüz hiçbir şey bilinmezken Android Open Source Project (AOSP) Gerrit kodları arasında Android 13 işletim sisteminin adı göründü. Bu kaynağa göre Android 13 T yani Tiramisu olarak isimlendirilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.