Coinbase MINA listelemesini erteledi

Coinbase MINA listeleme

Coinbase MINA listelemesini erteledi

ABONE OL 

En büyük kripto para borsalarından olan Coinbase, yaptığı açıklama ile MINA listelemesi yapacağını duyurmuştu. Ancak yeni bir açıklama daha yapıldı ve MINA listelemesinin ertelendiğini belirtildi.

Coinbase MINA Listelemesinin Ertelendiğini Açıkladı

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, MINA listeleyeceğini açıklamıştı. Ancak resmi Twitter hesabından yapılan en son açıklama ile birlikte MINA listelemesinin teknik nedenlerden dolayı ertelendiği ve yatırma işlemlerinin durdurulduğu açıklandı. Yeni açıklamaların yapılacağı da belirtildi.

Coinbase Cardano (ADA) Stake İşlemlerini Başlatmıştı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase, yaptığı listeleme açıklamalarıyla son günlerde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Son olarak Cardano için stake başlatıldığını açıkladı. Bu açıklamanın ardından ADA fiyatı 0.97 dolardan 1.16 dolara kadar yükseldi.

Coinbase borsasında ADA stake etmek isteyen isteyen yatırımcılar yıllık yüzde 3.75 oranında gelir elde edebilecek. Bu ödemeleri de 5 ile 7 günlük periyotlarda stake dışına çıkarabilecek. Şimdilik yalnızca Coinbase borsasında olan ADA stake işleminin yakında birkaç borsa tarafından daha desteklenmesi bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir