Coinbase ikinci çeyrek raporunu yayınlandı!

Coinbase ikinci çeyrek raporu

Coinbase ikinci çeyrek raporunu yayınlandı!

ABONE OL 

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase 2021 yılının ikinci çeyrek raporunu açıkladı. Bu rapora göre şirket ciddi bir kâr elde etti.

İşte Coinbase İkinci Çeyrek Raporu!

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, dün yayınladığı ikinci çeyrek raporunda 2.03 milyar dolar net gelir elde etti. Şirket 2021 yılının ilk çeyreğinde 1.6 milyar dolar gelir elde etmişti. Coinbase bugüne kadar bir çeyrekte en fazla 2 milyar dolar kâr elde etmişti.

2021 yılının ikinci çeyreğinde 1.9 milyar dolarlık işlem geliri ve 100 milyon dolarlık abonelik geliri elde eden şirket, elde ettiği kâr ile gözleri doldurdu. Coinbase tarafından müşteriler hakkında şu açıklama yapılmıştı:

”Şu anda kripto ekonomideki faaliyetlerini derinleştirmeye ve genişletmeye devam eden 9.000’den fazla kuruma ve kendi müşterileriyle etkileşim kurmak için kripto araçlarımızı ve hizmetlerimizi kullanan 160.000’den fazla ekosistem ortağına sahibiz.”

Coinbase ikinci çeyrek raporunu yayınlandı!

Coinbase Apple Pay ve Google Pay Duyurusu Yaptı!

Coinbase yaklaşık 1 saat önce internet sitesinden bir duyuru yayınladı. Bu duyuruda kullanıcıların sahip oldukları Coinbase kartlarını Apple Pay ve Google Pay uygulamalarına entegre ederek kullanabileceklerini açıkladı. Ayrıca bu şekilde kullanım sağlayan kullanıcılara yüzde 4 oranında geri ödeme yapılacağı açıklandı.

İnsanların zaman geçtikçe nakit kullanımından uzaklaşıp QR ile ödeme sistemini kullanmaya başladığını biliyoruz. Kripto para borsaları da bunu fırsata çevirip kullanıcılarına özel ”kripto para ile ödeme yapma imkanı tanıyan” kartlar üretiyor. Kart sahipleri de kripto para ile ödeme yapabiliyor. Bu kartlara rağbet artarken Apple Pay ve Google Pay’de de kullanılabileceği haberinin gelmesi kart sahiplerini sevindirdi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir