Coinbase ikinci çeyrek raporunu duyurdu!

Coinbase 4. çeyrek raporu

Coinbase ikinci çeyrek raporunu duyurdu!

ABONE OL 

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, 2023 yılının ikinci çeyrek raporunu duyurdu. Raporda bir önceki döneme göre gelir kaybı yaşandığı dikkatlerden kaçmadı.

Coinbase İkinci Çeyrek Raporunu Duyurdu: Beklentinin Üzerinde

Coinbase, 2023 yılının ikinci çeyreğinde 707.9 milyon dolar gelir açıkladı. Şirket bu dönem için 631.2 milyon dolarlık bir gelir hedefliyordu. Beklentinin üzerinde bir gelir elde edilmesi de borsanın planlanandan fazla kullanıldığını gösteriyor.

Kripto para yatırımcıları tarafından merakla beklenen raporun açıklanmasıyla birlikte diğer kripto para borsalarının gelirleri merak edilmeye başlandı. Dünya devi borsaların açıkladıkları veriler, kripto para piyasasına yönelik anlık talebi doğrudan gösteren metrik olarak kabul ediliyor.

Coinbase ikinci çeyrek raporu

Coinbase Bitcoin Lightning için Çalışmaları Sürdürüyor

Kripto para borsaları Bitcoin Lightning teknolojisini entegre etmek için çalışmalara başladı. Geçtiğimiz günlerde Binance tarafından entegre edilen Bitcoin Lightning teknolojisinin yakında Coinbase tarafından da kullanıma sunulması bekleniyor.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Jack Dorsey’in Bitcoin Lightning teknolojisini entegre etmediklerini söylemesi üzerine ”Entegre etmenin en iyi yolunu arıyoruz” yanıtını verdi. Bu yanıtta ”Ödemelerin Bitcoin ile başlamasından yanayım.ifadesini de kullandı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir