Coinbase dördüncü çeyrek raporunu duyurdu!

Coinbase dördüncü çeyrek raporu

Coinbase dördüncü çeyrek raporunu duyurdu!

ABONE OL 

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, 2023 yılının son çeyrek raporunu duyurdu. Rapora göre bu dönemde Coinbase’in 273 milyon dolar kâr elde ettiği görüldü.

Coinbase Dördüncü Çeyrek Raporu Açıklandı

Kripto para borsalarının yayınladıkları çeyrek raporlarına bir yenisi daha eklendi. Coinbase, 2023 yılının dördüncü çeyrek raporunu duyurdu. Rapora göre bu dönemde 273.4 milyon dolar kâr elde etti. Bir önceki yılın aynı döneminde 557 milyon dolar zarar eden şirketin kâr açıklaması hisse fiyatlarına da yansıdı.

Yapılan çeyrek rapor açıklamasının ardından Coinbase hisse fiyatı 165 dolara yükseldi. Geçtiğimiz yılın aynı dönemlerine göre hisse fiyatının da yüzde 135 arttığı dikkatlerden kaçmadı.

Raporda şirketin sahip olduğu USDC’lerden faiz geliri elde ettiği de yer buldu. 2023 yılında USDC faizi olarak 171.6 milyon dolar elde etti.

Coinbase kripto para

Coinbase Bitcoin SV’yi Delist Ediyor

Bitcoin hardfork’larından birisi olan Bitcoin SV, ilk zamanlarında büyük dikkat çekse de son yıllarda isminden söz ettiremiyordu. Azalan talep ile birlikte listeli olduğu borsalardan delist edilen Bitcoin SV, son olarak Coinbase’den delist ediliyor.

Coinbase tarafından yapılan açıklama ile birlikte ”BSV fonlarınızı çekmezseniz Coinbase, Coinbase hesabınızda kalan BSV’yi tasfiye edecektir.” uyarısı yapıldı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir