Coinbase Cardano (ADA) stake başlattı!

Coinbase Cardano (ADA) stake

Coinbase Cardano (ADA) stake başlattı!

ABONE OL 

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, en büyük kripto paralardan olan Cardano (ADA) için stake başlattığını duyurdu. Stake haberinin ardından ADA fiyatında artış yaşandı.

Coinbase Cardano (ADA) Stake İmkanı Sundu

ABD merkezli dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase, yaptığı listeleme açıklamalarıyla son günlerde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Son olarak Cardano için stake başlatıldığını açıkladı. Bu açıklamanın ardından ADA fiyatı 0.97 dolardan 1.16 dolara kadar yükseldi.

Coinbase borsasında ADA stake etmek isteyen isteyen yatırımcılar yıllık yüzde 3.75 oranında gelir elde edebilecek. Bu ödemeleri de 5 ile 7 günlük periyotlarda stake dışına çıkarabilecek. Şimdilik yalnızca Coinbase borsasında olan ADA stake işleminin yakında birkaç borsa tarafından daha desteklenmesi bekleniyor.

Cardano 5 yıllık hedefleri
Coinbase Cardano (ADA) stake başlattı!

Cardano Kurucusu: NFT’ler Düzenlenebilir

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, YouTube üzerinden düzenlediği canlı yayında NFT’ler hakkındaki fikirlerinden bahsetti. 2022 yılında kripto para piyasasında bir hayli gelişmenin olacağından bahseden Hoskinson, NFT’ler için şu ifadeleri kullandı:

Bu kadar hızlı büyümenin iyi ya da kötü sonuçlarını bir endüstri olarak sindireceğiz.

NFT ve DeFi’ler hakkında da birçok düzenlemenin gelebileceğini ifade eden Charles Hoskinson ayrıca SEC ve Ripple davası hakkında da fikirlerini açıkladı. Hoskinson, Davanın yakında sonlanacağını ve Ripple’ın galip olan taraf olacağını ifade etti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir