CNBC sunucusu Jim Cramer Bitcoin ile ilgili açıklama yaptı

 CNBC sunucusu Jim Cramer Bitcoin ile ilgili açıklama yaptı

Bitcoin fiyatı arttıkça popülerliği de artmaya devam ediyor. Bitcoin fiyatının artması Bitcoin’i günlük hayatta kullanılıp kullanılamayacağı tartışmalarını da beraberinde getiriyor. Bu tartışmalar sürerken bazı ünlü isimler maaşlarını Bitcoin ile almak istediklerini açıklamaya başladı. Son olarak bu isimler arasına CNBC sunucusu Jim Cramer katıldı.

Jim Cramer Bitcoin ile Ödeme Açıklaması!

CNBC sunucusu Jim Cramer, Bitcoin ile ilgili birtakım açıklamalarda bulundu. Kurumsal şirketlerin Bitcoin satın almasını hakkında da fikirlerini açıklayan Cramer, MicroStrategy şirketinin bu konuda lider olduğunu ifade etti. Geçtiğimiz hafta MicroStrategy şirketinin Bitcoin ile yöneticilerine ödeme yapacağını açıklamasının ardından Jim Cramer‘a da maaşını Bitcoin ile almak isteyip istemeyeceği soruldu. Jim Cramer şu cevabı verdi:

”Evet, kesinlikle isterdim! Bunun güçlü bir değer olduğunu düşünüyorum. Bu 2 trilyon dolarlık bir pazar, belki 3 trilyon dolara çıkacak.”

Cramer, Coinbase’in de halka arz edilmesinin kripto para sektörü için yükseliş anlamına geldiğini belirtti.

CNBC sunucusu Jim Cramer Bitcoin ile ilgili açıklama yaptı

MicroStrategy Bitcoin Satın Aldı: 15 Milyon Dolar

MicroStrategy bugüne kadar satın aldığı Bitcoin‘lerle gündeme gelmişti. Şirket yakın zamanda yine Bitcoin alımı yaptı. Ortalama olarak 59.339 dolar fiyatla 253 Bitcoin satın aldı. Toplamda 15 milyon dolar alım yapan şirket daha öncede defalarca kez Bitcoin alımı yapmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir