Chrome arayüzüne yeni özellik

Chrome arayüzüne yeni özellik

Chrome arayüzüne yeni özellik

ABONE OL 

Google şirketinin Chrome tarayıcısında İndirilenler sekmesi için sürükle ve bırak özelliğini ekleyeceğini açıkladı.

Chrome Arayüzüne Yeni Özellik

Chrome tarayıcısında İndirilenler sekmesine bir süredir beklenen, kolaylık sağlayacak olan yeni özellik geliyor. Yeni özellik sayesinde indirme menüsündeki indirdiğimiz dosyaları sürükleyerek istediğimiz yere bırakabiliyoruz. Özelliğin bir güzel yanı da indirilen bir görseli Photoshop gibi düzenleme uygulamalarına taşıyabilmemiz oldu.

Chrome En Hızlı Tarayıcı Oldu

Tarayıcımızın 2008’de piyasaya sürülmesinden bu yana çalışmalarımızı ‘hız’ şekillendirdi. Üç ay önce, Apple’ın Hızölçer uygulamasında en yüksek puanı kaydettik ve şimdi tarayıcımız, Mac’te %20 daha hızlı ve 360’ın üzerinde puan aldı.

Google’ın çatı şirketi Alphabet, internet tarayıcısı hizmetinin önceliğinin her zaman hız olduğunu ve son yapılan testlerin ardından Apple şirketinin Mac bilgisayarlarında yine Apple’ın Safari tarayıcısını hız anlamında geride bırakarak en hızlı tarayıcı olduğunu açıkladı.

Google’ın internet tarayıcısı Apple’ın en hızlı bilgisayarlarında Safari’den yüzde 20 daha hızlı çalışıyor. Tarayıcı, Speedometer uygulamasında 360 puanı aşarak Safari’yi geride bıraktığını açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir