Chiliz CEO’sundan merak uyandıran tweet!

 Chiliz CEO’sundan merak uyandıran tweet!

Son haftaların en iyi çıkış yapan kripto paraları arasında yer alan Chiliz, taraftar token projeleriyle bir hayli dikkat çekiyor. Birçok spor kulübüyle anlaşarak taraftar token üreten Chiliz’in CEO’sundan merak uyandıran bir tweet paylaşıldı.

Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus: 24 Saat Kaldı

Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus, taraftar token sahipleri tarafından merakla takip ediliyor. Twitter üzerinden yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran CEO, paylaştığı bir tweet ile yeniden tüm dikkatleri üzerine topladı.

”24 saat kaldı” şeklinde bir tweet paylaşan CEO, Real Madrid ve Manchester City taraftar token’larının ön satışlarına katılan yatırımcıları heyecanlandırdı.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

taraftar token
Chiliz CEO’sundan merak uyandıran tweet!

Geçtiğimiz hafta Chiliz, tüm zamanların rekorunu kırmış ve 0.9449 dolar olarak kayıtlara geçmişti. 1 Ocak tarihinde 0.02 dolar olan CHZ fiyatı yüzde 4700 yükselmişti.

Göztepe Token Geliyor!

Chiliz şirketin Socios projesi kapsamında Göztepe Spor Kulübü ile anlaşıldı. Üretilecek taraftar token Göztepe token ($GOZ) ismiyle ön satışa sunulacak.

#GözGözOnSocios etiketiyle paylaşılan tweet bir video içeriyor. İş birliği ile birlikte üretilecek olan Göztepe token, ülkemizdeki Socios ile anlaşan 4. spor kulübü oldu. Daha önce Galatasaray, Trabzonspor ve İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü ile anlaşma sağlanmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir