Chiliz CEO’su müjdeyi verdi! İngiliz takımları listeleniyor

Chiliz CEO'su

Chiliz CEO’su müjdeyi verdi! İngiliz takımları listeleniyor

ABONE OL 

Chiliz ve Socios CEO’su Alex Dreyfus resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile müjdeyi verdi. Ön satışları düzenlenen ancak listelenmemiş olan İngiliz takımlarının önümüzdeki hafta listeleneceğini açıkladı.

Chiliz CEO’su Açıkladı

Socios ve Chiliz CEO’su Alex Dreyfus, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamalar ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Bir süredir merakla beklenen AFC token, LUFC token, EFC token ve AVL token‘ın önümüzdeki hafta listeleneceği kesinleşmiş oldu. Bu sayede aylardır bekleyen yatırımcılar nihayet varlıklarını satabilecekler.

Arsenal, Leeds United, Everton ve Aston Villa takımları ile anlaşılmış ve Socios platformunda ön satışı gerçekleştirilmişti. Yatırımcılar da bir süredir listelenmesini bekliyordu. Bu açıklama ile meraklar giderilmiş oldu.

Listelenecek olan taraftar token ilk olarak Chiliz.net borsasında listeleniyor. Şimdiden Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Chiliz CEO'su
Socios ve Chiliz CEO’su Alex Dreyfus

Altuğ Öztürk AFC Token Açıklaması Yapmıştı

Arsenal fan token’ı (AFC token) yatırımcıları merakla listeleme açıklaması bekliyor. Daha önce Chiliz üst yöneticilerinden olan Joe Grech, AFC token hakkında bir açıklama yapmış ve ”yakında listelenecek” ifadesini kullanmıştı. Socios Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk de AFC token hakkında bir açıklama yapmıştı.

Bu açıklama da Öztürk şu ifadeleri kullanmıştı:

Arkadaşlar $AFC’nin listelenme tarihini soran çok oluyor. Geçen hafta bir canlı yayında söylediğimi ve yorumlara verdiğim cevapları buradan da yineleyeyim. Çok büyük ihtimal bu ay listelemeyi yapacağız, küçük ihtimal önümüzdeki ay’a sarkar. Sabrınız için teşekkür ederim.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir