Chiliz ABD’ye açılıyor! Yeni taraftar token’lar yolda

Chiliz ABD

Chiliz ABD’ye açılıyor! Yeni taraftar token’lar yolda

ABONE OL 

Kripto para şirketi Chiliz ABD’ye açılıyor. Socios isimli projesiyle futbol ve e-spor takımlarının taraftar token’ını üreten şirket son günlerde giderek popülerleşiyor. Şirket Avrupa’da sürdürdüğü yatırımlarına bir yenisini eklemek için kolları sıvadı. Şirket ABD’ye 50 milyon dolar yatırım yapma kararı aldı.

Chiliz ABD Pazarına Açılıyor!

Chiliz yatırımlarına bir yenisini ekleyeceğini açıkladı. 50 milyar dolarlık yatırım ile ABD pazarına açılacak olan Chiliz şirketinin CEO’su Alexandre Dreyfus, Reuters’a açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamanın bir kısmı:

”Küresel büyüme planlarımızda ABD bizim için çok önemli bir odak noktası. Bu nedenle ABD spor liginin önde gelen 5 büyük takımının Taraftar Token’larını üretmek için New York ofisi açıyor ve ülkenin spor endüstrisine 50 milyon dolar yatırım yapıyoruz.”

Şirket ülkemizden de Galatasaray, Trabzonspor ve İstanbul Başakşehir FK ile iş birliği yapmış ve taraftar token’larını üretmişti. Taraftar token’ların güncel piyasa değeri 194 milyon dolar olarak kayıtlara geçti.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Chiliz’in Socios Projesi Nasıl Çalışıyor?

Socios, futbol kulüpleriyle ön anlaşma sağlayarak taraftar token’larını doğrudan resmi isimle değil, belirlenen bir takma isimle ön satışa sunuyor. Tanesi 200 CHZ fiyatıyla satışa çıkan taraftar token’lar, futbol kulüpleriyle anlaşma sağlanırsa Chiliz.net platformunda listeleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir