Chainlink (LINK) fiyatını düşüren hareket belli oldu

 Chainlink (LINK) fiyatını düşüren hareket belli oldu

Son zamanların en çok yükseliş gösteren ve yükseliş trendinde yer alan kripto parası Chainlink (LINK) sert bir düşüş yaşadı. 20 dolar fiyatına ulaşan LINK, 16.60 dolar seviyelerine geriledi. Peki bu düşüş nasıl gerçekleşti?

Chainlink (LINK) Satışlarla Sarsıldı

LINK balinaların satışlarından sonra sert bir düşüş yaşadı. Fiyat olarak kendi zirvesini yaşadığı sırada içerisinde 100 bin ile 1 milyon arası LINK bulunan cüzdanların sayısında düşüş yaşandı. Bu demek oluyor ki LINK balinaları yüksek fiyattan yüklü miktarda satış gerçekleştirdi.

%20’lik değer kaybı yaşayan LINK hala ilgi görüyor. Kısa sürede gerçekleştirdiği yükselişle bir hayli popülerleşen Chainlink (LINK) sert satışa maruz kalsa da 5.7 milyar dolarlık hacmiyle en büyük 5. kripto para konumunda yer alıyor.

LINK

Chainlink (LINK) Yeni Anlaşma Gerçekleştirmişti

Chainlink’in Oracle hizmeti ile ağ güvenliği arttıracak olan T-Mobile ve T-Systems ilk defa Blockchain teknolojisini kullandıklarını belirtti. Telekomünikasyon şirketi LINK Blockchain ağı ile verilerin hızlı ve güvenilir olarak kullanılmasını sağlayacak.

Anlaşmadan önce 7.40-7.50 dolar fiyatlarının arasında alıcı bulan LINK, anlaşma sonra 8 dolara dayanmıştı. LINK en büyük 10 kripto para arasında 5.8 milyar dolarlık market hacmiyle 5.sıradaki yerini koruyor. Anlaşma sırasında en büyük 9. kripto parayken şu an listede 5. sırada yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir