Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus Netflix’te yayında

Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus Netflix'te yayında

Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus Netflix’te yayında

ABONE OL 

Uzunca bir süredir Netflix‘ten beklenen yapım nihayet yayınlandı, Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus stand-up gösterisi Netflix platformunda bugün yayınlandı.

Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus Netflix’te

Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan gösterinin 31 Aralık tarihinde yayınlanacağı belirtilmişti ve bugün öğlen yapım yayınlandı. Fragmanda karşımıza çıkan Witcher sürpriziyle şaşırtan Cem Yılmaz yine çok başarılı bir stand-up gösterisini daha önce Fundamentals gösterisinde yaptığı gibi dijital platformlarda sevenleriyle buluşturdu.

Netflix Türkiye resmi Twitter hesabı ise attığı tweetle ayrıca gündeme geldi. Yılbaşı gecesi insanların ne yapacağı ya da ne izleyeceği konuşulurken resmi hesap önce “Nasıl girersen öyle geçermiş. O zaman bu akşamı hangi karakterle geçirmek isterdin?” sorusunu takipçilere iletti, ardından bu tweeti alıntılayarak “Ben valla Cem Yılmaz’layım bu akşam, bana sormayın.” diyerek tarafını açıkça belli etti. (Fikrimi belirteyim ben de bu akşam Cem Yılmaz’layım.)

Cem Yılmaz’dan Erşan Kuneri’li Yılbaşı Tebrik Mesajı

Cem Yılmaz, Twitter hesabından bir yılbaşı tebrik mesajı yayınlarken görsel olarak Erşan Kuneri dizisinin oyuncularından oluşan bir fotoğraf kullandı, tebrik mesajı ise “Hoşgeldin yeni yıl ! Ben elimden geleni yaptım.Nice güzel yıllar dilerim hepimize.” oldu.

Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus Netflix'te yayında

Fotoğraftan gördüğümüz üzere dizide Cem Yılmaz, Nilperi Şahinkaya, Ezgi Mola, Zafer Algöz, Bülent Şakrak, Merve Dizdar, Uraz Kaygılaroğlu ve Çağlar Çorumlu isimleri yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.