CD Projekt Red’den Cyberpunk 2077 için özür ve para iadesi açıklaması

CD Projekt Red'den Cyberpunk 2077 için özür ve para iadesi açıklaması

CD Projekt Red’den Cyberpunk 2077 için özür ve para iadesi açıklaması

ABONE OL 

Son dönemlerin net bir şekilde en çok konuşulan oyunu Cyberpunk 2077 oyun içi hatalar nedeniyle bazı konsolların çökmesine neden olduğu Reddit‘te ortaya çıkmıştı. Benzer başlıklarda birçok kişi oyunda bir noktadan sonra ilerleyemediğini ve oyun konsolunun çöktüğünü belirtip oyunu iade etmek istediklerini söylediler. CD Projekt Red ise konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

CD Projekt Red’den Cyberpunk 2077 İçin Özür Ve Para İadesi Açıklaması

cd projekt red para iadesi

“Sevgili oyuncular; öncelikle, oyunun prömiyeri yapılmadan önce, konsollarda oyunu göstermediğimiz için özür diliyoruz. Bu hata, oyunu satın almanız konusunda bilinçli bir karar vermenizi engellemiş olabilir. Oyun performansı konusunda PlayStation 4 ve Xbox One için daha çok dikkat etmeliydik.

Hataları ve çökmeleri gidereceğiz ve genel deneyimi iyileştireceğiz. İlk güncelleme yeni yayınlandı ve bir sonraki güncelleme ise 7 gün içinde geliyor. Birinci büyük güncelleme ile birlikte Ocak ayında iki büyük yama yayınlayacağız. Bu güncellemeyi Şubat ayında 2 numaralı güncelleme izleyecek.

Son olarak, oyunlarımızı satın alan herkesin satın alımlarından memnun kalmasını her zaman isteriz. Bize bir şans daha verirseniz çok memnun oluruz, ancak konsolunuzdaki oyundan memnun değilseniz ve güncellemeleri beklemek istemiyorsanız oyununuzu iade etmeyi seçebilirsiniz. Dijital olarak satın alınan kopyalar için lütfen PSN veya Xbox iade sistemine başvurunuz. Kutulu sürümler için, aldığınız fiziksel mağaza ile iletişime geçin. Mağaza ile iletişime geçmeniz mümkün değilse, lütfen [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin. Bugünden itibaren 21 Aralık 2020’ye kadar bir hafta boyunca bizimle iletişime geçebilirsiniz.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir