Cardano Vasil hard fork tarihini açıkladı

Cardano Vasil hard fork tarihi

Cardano Vasil hard fork tarihini açıkladı

ABONE OL 

Geçtiğimiz hafta bir kez daha ertelenen Cardano Vasil hard fork‘u için tarih açıklandı. Bu güncelleme bir süredir merakla bekleniyor.

Cardano Vasil Hard Fork Tarihi Duyuruldu

ADA olarak bildiğimiz Cardano isimli kripto paranın ağ güncellemesi için tarih açıklandı. Cardano Vasil hard fork isimli güncellemenin 22 Eylül tarihinde yapılacağı açıkladı. Cardano kurucusu Charles Hoskinson tarafından yapılan açıklama ile tarih de nihayet açıklandı.

Güncellemenin daha önce birkaç kez ertelenmesi tepkilere sebep olmuş ve Charles Hoskinson konu ile ilgili açıklama yaparak acele etmediklerini ifade etmişti.

Cardano Vasil hard fork tarihini açıkladı

Cardano Vasil Hard Fork’u Bir Kez Daha Ertelenmişti

En büyük 8. kripto para konumunda olan Cardano (ADA), bir süredir beklenen Vasil hard fork’unu bir defa daha 1 haftalık olarak ertelenmişti. Cardano yetkilisi Kevin Hammon ağ yükseltmesinden önce herhangi bir sorun olup olmadığını test ettiklerini ve bu yüzden Cardano Vasil hard fork’u için acele etmediklerini ifade etmişti:

Ekip, Vasil hard fork’un faydalarını topluluğa sunmak için çok çalışıyor. İyi haber şu ki bu hafta hisse havuzu operatörlerinin, DApp geliştiricilerinin, dahili testlerin ve diğerlerinin belirlediği sorunları gideren yeni bir 1.35.2 sürümüne geçiş yaptık. Bu sürümün amacı ise biz Vasil hard fork’a giderken tüm sorunları ortadan kaldırması.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir