Cardano kurucusu NFT açıklaması yaptı! Düzenleme gelebilir

Cardano kurucusu

Cardano kurucusu NFT açıklaması yaptı! Düzenleme gelebilir

ABONE OL 

ADA olarak bildiğimiz Cardano isimli kripto paranın kurucusu Charles Hoskinson, NFT hakkında birtakım açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarında NFT’lerin düzenlenebileceğinden bahsetti.

Cardano Kurucusu: NFT’ler Düzenlenebilir

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, YouTube üzerinden düzenlediği canlı yayında NFT’ler hakkındaki fikirlerinden bahsetti. 2022 yılında kripto para piyasasında bir hayli gelişmenin olacağından bahseden Hoskinson, NFT’ler için şu ifadeleri kullandı:

Bu kadar hızlı büyümenin iyi ya da kötü sonuçlarını bir endüstri olarak sindireceğiz.

NFT ve DeFi’ler hakkında da birçok düzenlemenin gelebileceğini ifade eden Charles Hoskinson ayrıca SEC ve Ripple davası hakkında da fikirlerini açıkladı. Hoskinson, Davanın yakında sonlanacağını ve Ripple’ın galip olan taraf olacağını ifade etti.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson

Djed Nedir?

Dünyanın en büyük Blockchain ağlarından olan Cardano, ilk sabit fiyatlı kripto parasını geliştireceğini açıkladı. Aslında proje COTI tarafından geliştirilecek ve yalnızca Cardano Blockchain ağında faaliyet gösterecek. Bu sebepten dolayı Cardano Blockchain ağının ilk sabit fiyatlı kripto parası olmuş olacak.

Her zaman sabit fiyatıyla kripto para piyasasında güvenli bir liman olarak kabul eden stablecoinler büyük ilgi görüyor. Djed isimli sabit fiyatlı kripto para da tıpkı USDT, USDC ve BUSD gibi faaliyet gösterecek. 1:1 oranında olacağı için risk almak istemeyen ve piyasada bir süre bekleyerek varlıklarını kaybetmek istemeyen kullanıcılar için oldukça faydalı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir