Call of Duty: Mobile 7. sezonu yenilikleriyle yayınlandı

Call of Duty: Mobile 7. sezonu yenilikleriyle yayınlandı

Call of Duty: Mobile 7. sezonu yenilikleriyle yayınlandı

ABONE OL 

Call of Duty: Mobile oyununun merakla beklenen ve bir kez ertelenen 7. sezonu yenilikleriyle birlikte yayınlandı. Genişletilmiş battle royale haritası, yeni oyun modları, silah ve karakterler gibi birçok yenilik yapılan sezon kullanıcılara sunuldu.

Infinity Ward ve Activision şirketlerinin ABD’de yaşanan ırkçılığa karşı protestolara destek verdiğini ve yayınlayacağı yeni güncellemeleri ertelediğini açıklamıştı. Aradan geçen 10 günün ardından yeni güncelleme ve 7. sezon, iOS ve Android için yayınlandı.

Call of Duty: Mobile 7. sezonu yenilikleri

  • Battle royale haritası genişletildi
call of duty mobile map

Battle royale haritasına Black Market, Harbor, Sanitarium, Ski Town, Harbor, Heat ve Frigid Wetlands isimlerinde 7 bölge eklendi ve harita genişletildi. Harita yeni bölgelerle birlikte yüzde 45 büyümüş oldu.

Black Market bölgesinde ise oyuncular, başka oyuncuların ve helikopterlerin konumlarını görüntüleyebilecek. Ayrıca araç olarak oyuna tank eklendi.

  • Modern Warfare’den oyun modları getirildi
gunfight, cod mobile

Modern Warfare’in 2v2 çok oyunculu modu Gunfight ve yine aynı oyundan alıntı olarak Yaşayan Ölülerin Saldırısı modları oyuna eklendi. Yaşayan Ölülerin Saldırısı modu zombilere karşı mücadele içeriyor.

Oyunda ayrıca ücretsiz Savaş Bileti’yle beraber yeni itemler, silahlar, silah kaplamaları, karakterler ve kamuflaj serilerinin kilitleri de açılabilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir