Büyük NFT yatırımcılarının akılalmaz zararı!

NFT yatırımcıları

Büyük NFT yatırımcılarının akılalmaz zararı!

ABONE OL 

NFT başlı başına bir piyasa dönüşmüşken bu piyasada da büyük ve küçük yatırımcılar bulunuyor. Elde edilen son verilere göre büyük NFT yatırımcılarının bu yılın ilk çeyrek verileri ile kıyaslandığında ciddi bir zararı bulunuyor.

NFT Yatırımcılarının Dev Zararı

NonFungible verilerine göre NFT yatırımcıları arasında özellikle büyük yatırımcıların verilerinde ciddi düşüş görünüyor. 2022 yılının ilk çeyrek döneminde NFT alım satımıyla 100 bin dolardan fazla kâr elde eden cüzdan sayısı 4.536 olarak kayıtlara geçti. Ancak 2022 yılının üçüncü çeyrek döneminde aynı seviyede kâr elde eden cüzdan sayısı 272‘ye düştü.

Yüzde 94 oranındaki bu düşüşle birlikte NFT piyasasının ne kadar sakinleştiğini ve piyasanının durgunluğu açık bir şekikde görünüyor.

Büyük NFT yatırımcılarının akılalmaz zararı!

Meta, NFT Paylaşım Özelliğini Duyurdu

Facebook ve Instagram’ın bağlı olduğu Meta isimli tepe şirketi, NFT entegrasyonu için yeni bir adım attı. Bu adım ile birlikte ABD’deki Facebook ve Instagram kullanıcıları NFT’lerini paylaşabilecekler. Bu sayede NFT pazarının da hareketlenmesi bekleniyor.

Facebook ve Instagram kullanıcıları cüzdanlarını hesaplarına entegre edebilecekler. Daha sonra ise sahip oldukları NFT’leri takipçileriyle paylaşabilecekler. Yapılan duyuru:

Bugün ABD’de Facebook ve Instagram’daki herkesin artık cüzdanlarını bağlayabileceğini ve dijital koleksiyonlarını paylaşabileceğini duyuruyoruz. Bu, insanların sahip oldukları dijital koleksiyonları hem Facebook hem de Instagram’da çapraz paylaşma olanağını içeriyor. Ek olarak Instagram’da dijital koleksiyonların bulunduğu 100 ülkedeki herkes artık bu özelliğe erişebilir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir