Bu da Ethereum cüzdanı 4 yılın ardından aktifleşti!

Ethereum cüzdanı

Bu da Ethereum cüzdanı 4 yılın ardından aktifleşti!

ABONE OL 

Dün gerçekleşen ve 6 yılın ardından transfer gerçekleştiren Bitcoin cüzdanından sonra şimdi de 4 yılın ardından bir Ethereum cüzdanı transfer gerçekleştirdi.

Ethereum Cüzdanı 4 Yılın Ardından Aktif

Kripto para cüzdanları yavaş yavaş aktifleşmeye başlıyor. Dün 6 yıldır sessiz olan bir Bitcoin cüzdanı aktifleşmiş ve 56 milyon dolar değerinde Bitcoin transfer edilmişti. Bu haberin üzerinden 24 saat geçmeden 4 yıldır sessiz olan bir Ethereum cüzdanından transfer gerçekleştirildi.

Bu transfer ile birlikte 4 yıl önce yaklaşık olarak 286 bin dolar ödenerek satın alınan 2.594 Ethereum, 4.2 milyon dolar karşılığında satıldı.

Yıllar Sonra 56 Milyon Dolarlık Bitcoin Transferi

Son zamanlarda ortaya çıkan ”Sessiz kripto para cüzdanlarının aktifleşmesi” haberlerine bir yenisi daha eklendi. En son 6 yıl önce bir transfer gerçekleştiren anonim bir Bitcoin cüzdanı, 6 yılın ardından 56 milyon dolar değerindeki Bitcoin transferiyle aktifleşti.

En son 19 Ekim 2017 tarihinde 11.8 milyon dolar ödeyerek Bitcoin satın alan yatırımcı, bu Bitcoin’lerin bugün 56.3 milyon dolar değerine ulaşınca başka bir cüzdana transfer gerçekleştirdi.

Bitcoin Cüzdanı Sessizliğini Bozdu

Geçtiğimiz günlerde 12 yıl 8 aydır herhangi bir transfer gerçekleştirmeyen bir Bitcoin cüzdanı aktifleşmişti. Değeri yaklaşık 30 milyon dolar olan 1.005 Bitcoin‘i başka bir cüzdana gönderen cüzdan sahibi kripto para piyasasında gündem haline gelmişti.

Transfer Whale Alert tarafından farkedildi ve paylaşılmıştı.

Yakın zamanda da 8 yıldır sessiz olan bir Ethereum cüzdanı transfer gerçekleştirmişti. Bu hamlelerin ne amaçla yapıldığı bilinmezken cüzdan sahiplerinin yeni bir soğuk cüzdana gönderdiği düşünülüyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir