Black Shark 4 tanıtım tarihi ortaya çıktı

Black Shark 4 tanıtım tarihi

Black Shark 4 tanıtım tarihi ortaya çıktı

ABONE OL 

Xiaomi tarafından oyunseverler için geliştirilen Black Shark serisinin yeni modelleri yakın karşımızda olacak. Black Shark 4 isimli akıllı telefon serisi iki akıllı telefondan oluşacak.

İşte Black Shark 4 Tanıtım Tarihi!

Black Shark 4 isimli akıllı telefon serisi 23 Mart tarihinde karşımızda olacak. Özellikleriyle şimdiden göz doldurması beklenen Black Shark 4 serisi, iki akıllı telefondan oluşacak. Akıllı telefon serisinin giriş modeli Black Shark 4’ün özellikleri daha önceki sızıntılarda ortaya çıkmıştı.

Black Shark 4 tanıtım tarihi ortaya çıktı

Black Shark 4 Özellikleri

Black Shark 4 serisi iki modelden oluşacak. Sırasıyla KSR-A0 ve PRS-A0 model numaralı versiyonların özellikleri 3C sertifikası ile ortaya çıkmış oldu. KSR-A0 model numaralı versiyon 6.67 inç ekrana, 120W hızlı şarj destekli 4.500 mAh ve Android 11 işletim sistemi ile karşımıza çıkacak. 3C dışındaki diğer kaynaklara göre bu model Snapdragon 888‘den gücünü alacak.

PRS-A0 model numaralı versiyonun özellikleri ise Google Play Console‘da görünmüştü. O kaynağa göre PRS-A0 versiyonu Snapdragon 835‘den gücünü alacak. Bunun dışında 12 GB RAM, Android 11 işletim sistemi ve Full HD+ ekran tipiyle karşımıza çıkacağı söyleniyor. Diğer versiyona göre daha uygun fiyatlı bir model olması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir