Black Shark 4 Pro tasarımı ve özellikleri ortaya çıktı!

 Black Shark 4 Pro tasarımı ve özellikleri ortaya çıktı!

Xiaomi‘nin alt markası olarak faaliyet sürdüren Black Shark, oyunseverlere özel akıllı telefonlar sürerek milyonlarca kullanıcının beğenisini toplamıştı. Black Shark 4 ve Black Shark 4 Pro modellerini bekleyen oyunseverlerin karşısına Black Shark 4 Pro‘nun tasarımı çıktı.

İşte Black Shark 4 Pro Tasarımı!

Black Shark 4 ve Black Shark 4 Pro modelinin özellikleri ve tasarımı Dx0Mark’ta göründü. Dx0Mark verilerine göre Black Shark 4 modelinin gücünü Snapdragon 870‘den alacak. Black Shark 4 Pro modeli ise gücünü Snapdragon 888‘den alacak.

Black Shark 4 Pro

Black Shark 4 Pro modeli 12 GB RAM, Android 11 ve 108 megapiksel ana kamera ile kullanıcıların karşısına olacak. Ayrıca 144 Hz ekran yenileme hızı ile son derece başarılı bir ekran deneyimi sunacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Black Shark 4 modeli de 8 GB RAM, Android 11 ve 120W hızlı şarj destekli 4.500 mAh bataryasıyla kullanıcılarının karşısına çıkacak.

Black Shark 4 Serisine Ait Ortaya Çıkan Diğer Sızıntılar

Black Shark 4 serisi iki modelden oluşacak. Sırasıyla KSR-A0 ve PRS-A0 model numaralı versiyonların özellikleri 3C sertifikası ile ortaya çıkmış oldu. KSR-A0 model numaralı versiyon 6.67 inç ekrana, 120W hızlı şarj destekli 4.500 mAh ve Android 11 işletim sistemi ile karşımıza çıkacak. 3C dışındaki diğer kaynaklara göre bu model Snapdragon 888‘den gücünü alacak.

PRS-A0 model numaralı versiyonun özellikleri ise Google Play Console‘da görünmüştü. O kaynağa göre PRS-A0 versiyonu Snapdragon 835‘den gücünü alacak. Bunun dışında 12 GB RAM, Android 11 işletim sistemi ve Full HD+ ekran tipiyle karşımıza çıkacağı söyleniyor. Diğer versiyona göre daha uygun fiyatlı bir model olması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir