Bitcoin fiyatı yeniden rekor kırdı! 73 bin dolar

Bitcoin fiyatı

Bitcoin fiyatı yeniden rekor kırdı! 73 bin dolar

ABONE OL 

Lider kripto para birimi Bitcoin bugün yeniden rekor kırdı ve 73 bin doları aştı. Kripto para piyasasının büyüklüğü 3 trilyon dolara yaklaşırken her gün yeni bir rekor kırılıyor.

Bitcoin Fiyatı Rekorlarına Devam Ediyor

Bitcoin, bugün 73 bin doları aşarak tüm zamanların rekorunu bir kez daha kırdı. Bitcoin dominasyonunun yüzde 52.2‘ye ulaştığı bugün şu günlerder her geçen gün tüm zamanların rekoru bir kez daha kırılıyor.

Bitcoin piyasa değerinin geçtiğimiz günlerde 1.4 trilyon doları aşmasıyla birlikte Bitcoin, dünyanın en değerli 8. varlığı oldu. 9. sırada ise gümüş yer alıyor.

Bitcoin fiyatı TL

Bitcoin Fiyatı için 170 Bin Dolar Tahmini!

SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, nisan ayında gerçekleşecek olan Bitcoin ödül yarılanmasından sonra (Bitcoin halving) Bitcoin fiyatının 170 bin dolar seviyelerine yükseleceğini iddia etti. Bu tahminin gerçekleşmesi için anlık Bitcoin fiyatının 4 kat artması gerekiyor.

Anthony Scaramucci, Bitcoin’in altından daha önemli bir değer deposu olduğunu ifade etti ve Bitcoin ödül yarılanmasının sonraki 18 ay içerisinde Bitcoin fiyatının 4’e katlayacağını belirtti. Daha önceki Bitcoin ödül yarılanmalarına bakmak gerektiğini belirten Scaramucci, Bitcoin ödül yarılanmalarının ardından fiyatta 4 katlık bir artışın sürpriz olmayacağını ifade etti.

Ancak bu tahmini ‘temkinli‘ olarak da nitelendiren Scaramucci, bu yılın nisan ayında yani Bitcoin halving öncesinde fiyatın 35 bin dolar seviyelerinde olmasını beklediğini ve tahmininde bunu esas aldığını da ifadelerine ekledi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir