Bitcoin ETF onaylandı mı? Son durum ne?

Bitcoin ETF onaylandı mı? Son durum ne?

Bitcoin ETF onaylandı mı? Son durum ne?

ABONE OL 

Bitcoin ETF başvuruları merakla bekleniyor. SEC’e yapılan birkaç farklı spot Bitcoin ETF başvurusunun akıbeti birçok kripto para yatırımcısı tarafından merak ediliyor. Bitcoin ETF onaylandı mı? sorusu da yatırımcılar tarafından cevabı merak edilen soruların başında geliyor.

Bitcoin ETF Onaylandı mı?

Kripto para piyasasının lideri Bitcoin ile ilgili yakın zamanda bir gelişmenin hayata geçmesi bekleniyor. Yapılan spot Bitcoin ETF başvurularının sonucuna yönelik henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak birçok uzman analist ve şirket yöneticisi tarafından paylaşılan tweet’ler ile yakın zamanda onay haberinin geleceği paylaşılıyor.

Valkyrie Bitcoin vadeli işlem ETF

Özellikle BlackRock şirketi tarafından yapılan spot Bitcoin ETF başvurusunun onay haberinin gelmesiyle birlikte Bitcoin fiyatının ciddi bir yükseliş yaşaması bekleniyor. Ancak burada da bir parantez açmak gerekiyor. Çünkü Bitcoin ETF haberinin beklentisinin Bitcoin fiyatını 45 bin dolar seviyelerine çıkardığı biliniyor.

Bu da artışın haberden önce geldiği anlamına geliyor olabilir. Bu sebepten dolayı fiyat konusunda net bir şey söylemek pek mümkün görünmüyor. Bitcoin ETF onaylandı mı? sorusunun yanıtı ise şimdilik ‘Hayır’ olarak verilebiliyor.

Bitcoin Fiyat Artışı Servet Artışlarını Beraberinde Getirdi

Kripto para piyasasındaki dev yatırımcılar son birkaç haftada ciddi bir gelir artışı yaşadı. Sahip oldukları kripto para fiyatlarında ciddi bir yükseliş yaşanmasının ardından servetlerde ciddi bir artış gözlendi.

Dünyanın en büyük borsalarından birisinin kurucusu ve CEO’su olan Brian Armstrong‘un serveti geçtiğimiz yıl 2.7 milyar dolar seviyesinde seyrederken 7.2 milyar dolara yükseldi.

Binance borsasının kurucusu ve yakın zaman öncesine kadar CEO’su olan Changpeng Zhao‘nun son 1 yılda 25 milyar dolarlık bir servet artışı yaşadığı da ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıl serveti 12 milyar dolara kadar gerileyen Zhao’nun servetinin 37 milyar dolara yükseldiği gözlendi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir