Bitcoin daha fazla yükselecek mi?

   Bitcoin daha fazla yükselecek mi?

  Lider kripto para birimi Bitcoin son günlerde 9400 dolar seviyelerinde seyrediyor. Toplam market hacmi geçtiğimiz haftanın pazar gününde 258 milyar dolarken 276 milyar dolar seviyelerine yükseldi. Bu artış kripto para fiyatlarını olumlu yönde etkiledi.

  Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar Ne Yönde Hareket Edecek?

  Bitcoin‘in yükselip yükselmeyeceği hakkında kimseler net bir yorum yapamaz. Fiyat arz ve talebe bağlı olduğu için tahmin yapılabilir. Destek ve direnç seviyeleri ortaya çıkarılabilir. Piyasaya bu hafta giren 18 milyar dolar sıcak para Bitcoin dışındaki diğer kripto paraların (altcoin’ler) fiyatında olumlu etki yarattı.

  Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar Ne Yönde Hareket Edecek?

  Bitcoin’in toplam hacmi 166 milyar dolardan 173 milyar dolara yükseldi. Yani bu demek oluyor ki piyasaya giren sıcak paranın büyük bir bölümü ile altcoin satın alındı.

  Bu sıcak paranın 2 milyar dolarlık kısmıyla Ethereum satın alındı. Yaklaşık 1.5 milyar dolarlık kısmıyla ise XRP (Ripple) alındı.

  Özellikle LINK (Chainlink) isimli kripto para kendi zirvesini oluşturarak 6 doları aştı. Şu an 6.20 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Kripto para piyasası her ne kadar yükseliş yaşasa da sürprizlere açık bir piyasa olduğu unutulmamalıdır.

  Daha öncede yaşandığı gibi Bitcoin‘in sert hareketleriyle her şey aniden tersi yönüne dönebilir.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir