BiSU 6 yaşında!

BiSU 6 yaşında

BiSU 6 yaşında!

ABONE OL 

BiSU 2015’te Ergin Üner ve Ozan Alptekin’in girişimi olarak kuruldu. Ekip, Eylül 2015’te sadece İstanbul’da hizmet vererek yolculuğuna başladı. 6. yılında ise şirket, 60 şehirde 50’den fazla su markasının yanı sıra, haftanın her günü saat 24:00’e kadar hızlı damacana su ve içecek siparişi sağlayan BiRi ve 7000’den fazla çeşit ürün ile bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayan BiMarket ile yoluna devam ediyor.

Kişiselleştirilmiş Müşteri Deneyimi

Kullanıcılarına fiyat, marka, ürün, pH değeri gibi seçenekler ile seçme özgürlüğü sunan uygulama üzerinden bilinen ve tercih edilen birçok su markasından saniyeler içerisinde sipariş vermek mümkün. 

BiSU’nun hedefi kullanıcılarını çok iyi tanıyarak onlara en iyi hizmeti sunmak. Bunun için kullanıcıların geçmiş siparişlerine göre öneriler sunuyor, ihtiyaçlarını tespit ediyor ve kişiselleştirilmiş bir uygulama deneyimi yaratıyor. Uygulamada su içme hatırlatıcısı, randevulu sipariş gibi kullanıcı ihtiyacına özel eklenmiş seçenekler de var.

BiSU’da BiRi ve BiMARKET’i Keşfedin!

6 yılda, deneyimini teknoloji ile birleştiren BiSU, yalnızca su sipariş uygulaması olmaktan çıktı; kullanıcılarının tüm ihtiyaçları için gelişmeye ve büyümeye devam etti.

Farklı damacana su ve diğer içecek markalarını kapsayan güçlü içecek kategorisi ile, haftanın her günü hızlı teslimat sağlayan BiRi, BiSU’daki yeniliklerden sadece bir tanesi. Uygulamanın içinde yer alan Bi’Market ise sunduğu geniş ürün yelpazesi ile bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede güçlü bir alternatif.

Tüm İçecek İhtiyaçlarınız İçin BiRi Var!

Kullanıcı ihtiyaçlarını tespit ederek güncellenen uygulama, kendi kuryelerinin adını verdiği BiRi ile damacana su ve içecek siparişinde zaman sınırlamasını ortadan kaldırdı.

BiRi ile ​​uygun fiyatlar ve marka çeşitliliği ile haftanın 7 günü, gece 24’e kadar 30 dakikada damacana su ve içecek teslimatı yapılıyor. Üstelik BiRi’deki ürünler, market fiyatından daha da uygun fiyatlar ile kullanıcılara sunuluyor.

BiSU’nun uçtan uca teslimat hizmeti BiRi, özellikle damacana su siparişini kolaylaştırırken, kullanıcıların diğer tüm içecek ihtiyaçlarını da market fiyatlarından çok daha uygun fiyatlara karşılamasını sağlıyor.

BiRi şu anda Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar, Maltepe, Ümraniye ve Sancaktepe’de 11 depo ile hizmet veriyor. BiSU, yıl sonunda 50 depo ile Anadolu Yakası’nın tümüne ve Avrupa Yakası’nın önemli bir bölümüne hizmet vermeyi hedefliyor.

BiSU Siparişi İle 22 Milyon Çocuğa Destek

Suyun sağlık için önemi tüm dünyadaki herkes için aynı olsa da, suya ulaşım konusunda ne yazık ki herkes eşit değil. Temiz suya ulaşım hakkı için desteklenen “ Temiz Su Her Çocuğun Hakkı” projesi ile BiSU 2018’den beri 22 milyon çocuğun bir günlük su ihtiyacını karşıladı.

BiSU Yatırım Almaya Devam Ediyor

Aslanoba Capital, Alesta Yatırım ve melek yatırımcılarının katılımı ile köprü yatırım turu gerçekleştiren BiSU değerlemesini yaklaşık 50M $‘a taşımıştı. Sene sonunda gerçekleşecek seri A turu için hazırlanıyor.

Hizmet kalitesini ve seçeneklerini artırarak güçlü adımlarla büyümeye devam eden BiSU’da keşfedecek çok şey var!

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Girişimcilik kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir