Binance US CEO’su istifa etti!

Binance US CEO'su Brian Brooks

Binance US CEO’su istifa etti!

ABONE OL 

Binance, 4 Nisan tarihinde CEO görevi için Brian Brooks ile anlaşmıştı. Bugün gelen sürpriz haberle Brooks’un istifa ettiği açıklandı.

Binance US CEO’su Brian Brooks İstifa Etti

Binance, nisan ayında göreve başlayan Brian Brooks‘un istifasını kabul etti. 4 ay gibi kısa bir süre görev yapan Brooks, resmi Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

”Stratejik yön konusundaki farklılıklara rağmen eski çalışma arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Heyecan verici yeni şeyler geliyor!”

Binance US CEO’su istifa etti!

Binance CEO’su Changpeng Zhao da bu istifa için şu ifadeleri kullandı:

”Brian’ın görevi Binance US için çok değerliydi. Uumarız kripto endüstrisinin büyümesinin ayrılmaz bir parçası olmaya devam edecek ve endüstrimizi ileriye taşıyan düzenlemeleri savunacaktır. Kendisine bundan sonraki çalışmalarında en iyisini diliyoruz.”

Binance Avrupa Kararları!

Binance, Avrupa ülkelerinden Almanya, İtalya ve Hollanda‘da vadeli işlemler ve türev piyasa ürünlerini kaldırma kararı aldı. Bu ürünlerin herhangi birinde işlemi bulunan yatırımcılara ise 90 gün süre tanındı. Binance CEO’su Changpeng Zhao şu açıklamayı yaptı:

”Yerel düzeydeki birçok düzenleyicinin kripto konusunda kendi pozisyonlarına sahip olabileceğini anlıyoruz ve yerel gereksinimler konusunda yapıcı bir diyaloğa girme fırsatını memnuniyetle karşılıyoruz.”

Bu hamle ile Binance’in ülkelerin düzenleme kararlarına uyacağı açık bir şekilde görünüyor. Zaten daha önce ki açıklamalarda da Binance’in düzenlemelere karşı hazırlıklı olduğu ve bu konuda bir çekincesinin olmadığını belirtilmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir